🗣📖🎧 Kolejny audiobook trafił do naszego zbioru bibliotecznego. „Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi” - autorką jest Ina Nacht, a właściwie Ilona Gniadek – Czaińska, mieszkanka Pieszyc, która prowadzi również lifestylowego bloga Marudazewsi.pl.
Serdecznie dziękujemy autorce za przekazanie audiobooka. 🎁🎧🔝Pozycja zostanie włączona do naszego księgozbioru i już niebawem będzie czekała na Państwa w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Pieszycach.
#InaNacht #SprawdzCzyKtosZaTobaNieStoi #MrocznaSeria

#InaNacht #SprawdzCzyKtosZaTobaNieStoi #MrocznaSeria