Drodzy Czytelnicy, 🤗📚📣
3 stycznia 2021 r. o północy Wasz dostęp do Legimi straci ważność. Ale nie martwcie się! Wasza biblioteka zdecydowała się kontynuować współpracę z Legimi.
Po nowy kod możecie zgłosić się do nas już 4 stycznia.
Można go uzyskać w następujący sposób:

📞telefonicznie: 74 836 53 41 – Pieszyce wew. 25, Rościszów wew. 26;
📧e-mailowo:

🖌Facebook:
Dziękujemy za to, że byliście z nami i liczymy na kolejne zaczytane dni i noce już w nowym roku. 😍📖
Drodzy Czytelnicy, 🤗📚📣
Po nowy kod możecie zgłosić się do nas już 4 stycznia.
Można go uzyskać w następujący sposób:

📞telefonicznie: 74 836 53 41 – Pieszyce wew. 25, Rościszów wew. 26;
📧e-mailowo: