Wystawa malarstwa Anny Pietrzyk

Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Anny Pietrzyk pt. "Stan umysłu spod pędzla".

16 kwietnia odwiedziły nas „Promyczki”

16 kwietnia odwiedziły nas „Promyczki” z Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek w Pieszycach. To najmłodsza grupa w tym roku! Mimo swojego wieku dzieci doskonale znały dzikie i domowe zwierzęta oraz owoce i warzywa.

Zapraszamy na zajęcia fitness dance.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niesamowite POTYCZKI SŁOWNE!

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niesamowite POTYCZKI SŁOWNE! Czekają na Was zabawy słowem, emocjonujące potyczki słowotwórcze i intensywna gra w Scrabble. To doskonała okazja, aby rozwijać umiejętności językowe w kreatywny sposób!

Spotkanie Strefy Młodzieży!

Dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie Strefy Młodzieży! Rozmawialiśmy, wymienialiśmy pomysły i graliśmy w ulubioną grę - „Państwa Miasta”.

WYPRZEDAŻ GARAŻOWA

Czy ktoś tu lubi okazje? Przygotuj się na naszą wyprzedaż garażową! To idealna okazja, aby pozbyć się tych rzeczy, których już nie potrzebujesz, i znaleźć nowe skarby za grosze! Nie tylko możesz sprzedawać, ale także kupować i wymieniać różne przedmioty.

5 kwietnia między regałami buszowały u nas „Owieczki”

5 kwietnia między regałami buszowały u nas „Owieczki” z Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek w Pieszycach rozmawialiśmy o dzikich i domowych zwierzętach oraz zasadach obchodzenia się z nimi.

Ogólnopolski konkurs recytatorski w roku Zbigniewa Herberta

Zgłoszenia do eliminacji wojewódzkich prosimy przesłać mailowo do dnia 18 kwietnia 2024 r. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres:

Odwiedziły nas „Pszczółki”

4 kwietnia odwiedziły nas „Pszczółki” z Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie. Przyleciały do nas aż z Bielawy Centralnej!

Zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów tańca na zajęcia nowoczesnej choreografii contemporary dance!

Nie każde złoto jasno błyszczy..

"Nie każde złoto jasno błyszczy,

Nie każdy błądzi, kto wędruję,

Nie każdą siłę starość zniszczy.

Korzeni w głębi lód nie skuję