W dniu 29.11.2018 r. w MBP-CK w Pieszycach zakończyła się VII edycja kursu komputerowego dla Seniorów. Bezstresowa nauka w małej grupie, prowadzona przez Panią Joannę Mrzygłód okazała się przyjemnością i rozbudziła ciekawość poznania wirtualnego świata.
Seniorzy zdobyli umiejętności w zakresie podstawowej obsługi komputera.
Zapoznali się z praktycznym wykorzystaniem edytorów tekstu, nauczyli się zakładania i korzystania z poczty elektronicznej oraz portali społecznościowych. To tylko niektóre umiejętności, które zdobyli kursanci. Uczestnicy kursu przekonali się, że komputer czy Internet jest użytecznym narzędziem i sposobem do nawiązywania kontaktów oraz realizowania wszelkich zainteresowań i pasji.
Wszystkim życzymy dalszej wytrwałości i determinacji w pracy z komputerem.