Nagroda Główna Konkursu Literackiego „Wielkie Poezjowanie” otrzymuje:
ZOFIA DOMAŁECZNA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach za cykl wierszy „Tryptyk szkolny”

Kategoria 1:
SZKOŁA PODSTAWOWA:
1 miejsce - FILIP BAJRON za wiersz „Szept Boga” (Szkoła Podstawowa nr 4 w Bielawie)
- Wyróżnienie otrzymuje AMELIA ORAWCZAK za wiersz „Moja rodzinka” (Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach)
- Wyróżnienie otrzymuje ALEKSANDRA ROSA za wiersz „Refleksja” (Szkoła Podstawowa nr 10 w Bielawie)

GIMNAZJUM
1️ miejsce - OLIWIA FEDKO za wiersz „Gdybym” (Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie)
2 miejsce - ANTONINA KAJKOWSKA za wiersz „Skomplikowane” (Zespół Szkół w Pieszycach)
3️ miejsce - EMILIA JANKOWSKA za wiersz „Modlitwa na złe dni” (Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie)
- Wyróżnienie otrzymuje MAŁGORZATA DUDEK za wiersz „Ziemscy robotnicy” (Zespół Szkół w Pieszycach)
- Wyróżnienie otrzymuje KONRAD BADECKI za wiersz „Wychwalajmy Go” (Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Dzierżoniowie)

Kategoria II
1️ miejsce - JULIA DĘBOWSKA za wiersz „Lullaby” (Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Dzierżoniowie)
2️ miejsce - MAGDALENA PAWLAK za wiersz „Niespodziewany gość” (Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Dzierżoniowie)
3️ miejsce - OSKAR ALEKSANDRZAK za wiersz „Ta cisza wszechobecna” (Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Dzierżoniowie)
- Wyróżnienie otrzymuje PIOTR SZENISZEWSKI za wiersz „Porzucony” (Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Dzierżoniowie)

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Nagrody dla laureatów Konkursu Literackiego „Wielkie Poezjowanie” zostaną dostarczone do szkół w najbliższym czasie.