Pod tym hasłem, po raz kolejny w Bibliotece, zebrała się Maluchowa Grupa Zabawowa. Zajęcia przygotowała i prowadziła Pani Grażyna Król. Było bardzo turlakowowo i zielono. Maluchy posprzątały resztki zimowego śniegu i wygoniły zimę. Posiały i wyturlały trawę, a następnie obudziły i przywołały wiosnę. Pani Wiosna przybyła z kwiatami, ptaszkami i motylkami we włosach. Dużo radości sprawiła dzieciom zielona ciastolina, którą z ciekawością turlały wykonując małe gąsieniczki. Inspiracją była książeczka Eric Carle „Bardzo głodna gąsienica”. Miła atmosfera i urok Biblioteki sprawiły, że po zajęciach maluchy jeszcze długo myszkowały wśród książek i zabawek.