20.000 e-booków w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum kultury w Pieszycach

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com.

Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie

legimi promo

Poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej w związku z wypożyczaniem e-booków z zasobów Legimi

Czy wypożyczanie ebooków jest bezpłatne?
- Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Czy muszę być użytkownikiem biblioteki, by wypożyczyć ebooka?
- Możliwość wypożyczania mają wyłącznie osoby zapisane do biblioteki.

Jak uzyskać kod dostępu?
- W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do naszej biblioteki. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi.

Jak aktywować kod otrzymany w Bibliotece?
- Należy zarejestrować bezpłatne konto Legimi na stronie:

Na jak długo mogę wypożyczać e-booki?
- Ważność wszystkich kodów wydanych czytelnikom obowiazuje do konca 2018 roku.

Jaki jest limit wypożyczeń dla czytelnika?
- W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu stron do przeczytania każdy czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek. Jeśli czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone e-booki?
- Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków).

Czy muszę być online, by czytać e-booki?
- Po pobraniu ebooki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.