W związku ze zbliżającą się 70 rocznicą powstania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pieszycach, która wypada 1 maja br., uprzejmie prosimy wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek materiały związane z funkcjonowaniem biblioteki, o użyczenie ich celem zdygitalizowania. Posłużą one do zorganizowania okolicznościowej wystawy. Będziemy wdzięczni za wszelkie zdjęcia, formularze, dyplomy, druki i inne pamiątki. Przedmioty te zwrócimy właścicielom w stanie nienaruszonym natychmiast po ich cyfrowej obróbce.

Materiały przyjmują pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej- Centrum Kultury w Pieszycach, ul. M. Kopernika 37 (II piętro), w godzinach funkcjonowania. Dziękujemy.