12 grudnia w Bibliotece w Pieszycach odbyło się spotkanie wigilijne czytelników. W czasie tego spotkania zapachniało nam pierniczkami, które gotowe czekały na dekoracje. Dekorowanie kolorowym lukrem piernikowych, gwiazdek, choinek, serduszek…. wykonali Nasi czytelnicy z zapałem i radością. Uczestnicy degustowali potrawy wigilijne i dzielili się ciekawymi przepisami. Przy stole rozbrzmiewały kolędy i pastorałki. W ten wyjątkowy wieczorny nastrój wprowadził nas Pan Józef Książek, przygrywając na akordeonie. Spotkanie dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń, które jeszcze bardziej zbliżyły uczestników do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Raz jeszcze składamy wszystkim czytelnikom oraz mieszkańcom Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.