Piątek 23.06.2017 r. był w Bibliotece bardzo Dyziowy i Maksiowy. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek, grupa ŻABKI, chętnie opowiadały o swoich marzeniach. Inspiracją do spotkania były książki: „Dyzio marzyciel” Juliana Tuwima i „Maksio marzyciel” Urszuli Rychlińskiej, które na głos przeczytała prowadząca spotkanie Pani Grażyna Król. Dzieci świetnie się bawiły, tańcząc przy piosence Majki Jeżowskiej „Marzenia się spełniają”. Na zakończenie, wszyscy objedli się „Dyziowymi wymarzonymi obłoczkami”, oczywiście z bitej śmietany. Było smacznie, marzycielsko i wesoło. Następne spotkania dla przedszkolaków dopiero we wrześniu. Życzymy wszystkim dzieciom udanych wakacji.

MBP-CK w Pieszycach
FundacjaOrange.jpgMKiDN_A_rgb.jpgRPOWD_100121_zestawienie_znakow_kolor.jpgbn.jpgewtlogo.jpglogo_Biblioteka plus.jpglogo_FRSI_pelna_nazwa_PL_300dpi.jpglogo_nazwa_PL_300dpi.jpgrozwoj_czytelnictwa.jpg

.