22.06.2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Pieszycach nastąpiło podsumowanie i zakończenie kursu. Jego ideą podobnie jak w poprzednich edycjach była aktywizacja osób starszych, które miały okazję podnieść swoje „cyfrowe” kompetencje w zakresie obsługi komputera oraz korzystania z Internetu. Kurs prowadziła Pani Joanna Mrzygłód. Zajęcia realizowane były w tempie dostosowanym do słuchaczy. Seniorzy zaznajomili się z podstawami Worda, umożliwiającymi tworzenie prostego dokumentu tekstowego oraz zapisywanie go w folderze, zdobyli umiejętność zakładania i korzystania z poczty elektronicznej, internetowych przeglądarek i portali społecznościowych. Trzeba przyznać, że to właśnie Internet szczególnie interesował uczestników szkolenia.

Seniorzy byli niezwykle otwarci na zdobywanie wiedzy z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. Zapewniali, że zdobytą wiedze na pewno wykorzystają w przyszłości. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy ukończenia kursu. Gratulujemy!

MBP-CK w Pieszycach
FundacjaOrange.jpgMKiDN_A_rgb.jpgRPOWD_100121_zestawienie_znakow_kolor.jpgbn.jpgewtlogo.jpglogo_Biblioteka plus.jpglogo_FRSI_pelna_nazwa_PL_300dpi.jpglogo_nazwa_PL_300dpi.jpgrozwoj_czytelnictwa.jpg

.